معرفی

کارشناسی ارشد فیزیولوژی گیاهی

  • - مدرس دانشگاه پیام نور گناباد
  • - مدرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد،آموزشکده فنی حرفه ای پسران گناباد
  • - مدرس دوره های ضمن خدمت آموزش و پرورش
  • - دبیر دبیرستانهای تیزهوشان - نمونه علم و صنعت- شاهد امام خمینی و  سایر دبیرستانهای گناباد
  • - مدرس آموزشکده کشاورزی ایرانشهر - بمپور
  • - مدرس دبیرستان نمونه بمپور
  • - دارنده دو طرح کشوری جشنواره خوارزمی و چهار طرح استانی
  • - مدیــر سابق مرکز رشد فناوری گناباد

آزمون آنلاین

ورود کاربران

نام كاربري
رمز عبور
ذخيره
پست الكترونيكي
پست الكترونيكي
نام
نام كاربري
رمز عبور
تكرار رمز
پست الكترونيكي
چگونه مردم شکست می خورند؟ پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط مجید دانا   
جمعه ، 22 آبان 1394 ، 02:07

نگاهی اجمالی به انتخابات‏های گذشته نشان می‏دهد که بیشترین موفقیت و بهره برداری مردم گناباد و بجستان از شرایط در دوره های نخست مجلس شورای اسلامی خلاصه می‏شود،

 

 

این موضوع را اکثریت قریب به اتفاق مردم گناباد اذعان دارند، سرعت رشد گناباد در این ادوار آنقدر بوده است که ادعای استان شدن، داشته و دارای چند سرپرستی کل و اداره کل مثل بانک ها و اداره استاندارد بوده و برخی ادارات مثل زمین شهری، پست، مخابرات و ... مرکزیت داشته و به سایر شهرهای اطراف خدمت رسانی می کرده اند، اما براستی چه شده که این روند کند شد و در برخی حوزه ها بازگشت به عقب داشته ایم، تا جایی که امروز درجه فرمانداری ما مثل خیلی از شهرهای تازه تأسیس درجه چهار و در حوزه های صنعت، معدن و دانشگاه که پیشتاز در خراسان بزرگ بوده ایم، دچار واپس گرایی شده ایم.

به نظر نگارنده همه چیز در کلمه شکست مردم خلاصه می‏شود، مردم در دوره های اول پیروز انتخابات بودند چون زرق و برق تبلیغات خیلی رونق نداشت و مردم صحنه گردان انتخابات بودند و نماینده برخواسته از مردم بود نه جریان سیاسی یا اداری و... . امروز مردم مصالح شهر را قربانی مصالح شخصی زودگذر خود کرده و رنگ تبلیغات، لعابی است بر پیکر کوتوله های سیاسی که در حوزه ی عمل سخنی برای گفتن ندارند، امروز کار بجایی رسیده که برخی افراد حاضرند برای آنکه چند روز بیشتر رییس بماند یا فلان امتیاز را کسب نمایند، گرد شخصی جمع شوند که امتیاز بیشتری می دهد، نه آنکه کارایی بیشتری دارد. امروز سفره های رنگین انتخاباتی، وعده های پوشالی، نفوذهایی که معلوم نیست به بهای فروختن انسانیت بدست آمده یا نشان از توانایی فرد است جایگزین، بسیاری از صفات مثبت یک کاندیدا شده است.

شکست مردم در انتخابات اگر، روند انتخاب اصلاح نگردد بار دیگر اتفاق خواهد افتاد، مردم باید از جوزدگی خارج و جلو عناصری که جوگرایند را گرفته و هوشیارانه دست به انتخاب بزنند. آنچه پیشرفت را در ادوار ابتدایی برای گناباد به دنبال داشته انتخاب شخص نبوده، نحوه انتخاب بوده است و گرنه همان شخص در در دوره ای که رأی خود را به سیستم حکومتی در گناباد منسوب میدانسته موفق نبوده است، نماینده ای موفق است که رأیش را از مردم بداند نه صرفا از شیوه تبلیغات، حمایت های پشت پرده و ... .

 

آخرين ويرايش : جمعه ، 22 آبان 1394 ، 02:12
 

تقویم فارسی

 
جمعه
1400
ارديبهشت
24
 

آمار سايت

بازديها [+/-]
امروز:
ديروز:
روز قبل از ديروز:
127
675
602

+73
اين هفته:
هفته گذشته:
هفته قبل از هفته گذشته:
3331
3865
3946

-81
سال كنوني:
سال گذشته:
72746
231573
-158827
کلیه ی حقوق محفوظ است
این سایت با نرم افزار مدیریت محتوای ملی ایرانیان نسخه رایگان ایجاد شده است